"Нафтогаз" з липня знижує ціни на газ для промисловості


"Нафтогаз" з липня знижує ціни на газ для промисловості

Мінімальні ціни на природний газ для промспоживачів будуть знижені на 3,1% – до 7 208,4 гривні, максимальні – на на 2,9% – до 8 008,8 гривні.

Національний нафтогазовий холдинг “Нафтогаз України” з 1 липня поточного року знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 3,1% в порівнянні з червнем – до 7 208,4 гривні з 7 430,4 гривні за тисячу кубометрів, йдеться в повідомленні компанії.

За даними “Нафтогазу”, максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 липня будуть також знижені на 2,9% – до 8 008,8 гривні з 8 250 гривень за тисячу кубометрів. Як відзначили в компанії, цінові пропозиції “Нафтогазу” диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед “Нафтогазом” або буде купувати не менше 50 мільйонів кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується вища ціна. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ та тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Довідка Finance.UA

 • З 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Нацкомісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості.
 • У червні 2017 року “Нафтогаз” знизив мінімальні і максимальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 0,4%.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua