Tesla допоможе Австралії заощадити на рахунках за електрику


Tesla допоможе Австралії заощадити на рахунках за електрику

Австралія вирішила стабілізувати свої електромережі за рахунок сховищ енергії. Кілька компаній пропонували свої послуги, але в підсумку контракт виграла Tesla, яка встановить свої комерційні батареї Powerpack, пише Electrek.

Тепер станції зберігання енергії повинні розгорнутися в австралійському штаті Новий Південний Уельс, столицею якого є Сідней. Вже анонсовано, що перша станція з’явиться в Сіднеї. Вона буде відносно невеликою – на 500 кВт-год. Ця станція буде побудована вже в найближчі місяці.

Powerpack дозволить економити жителям Сіднея на рахунках за електрику. Це дасть можливість додати ще більше сонячних панелей в електромережі, щоб більш ефективно використовувати енергію, що виробляється ними. Система допоможе зберігати надлишкову енергію, одержувану вдень, для того, щоб використовувати її вночі. Такий підхід повинен знизити навантаження з електромереж країни.

За останній рік Австралія багато разів стикалася з відсутністю стабільності в своїх мережах. Це призводило до аварій і перебоїв в енергопостачанні. Після цього влада вирішила виправити ситуацію за допомогою енергосховищ. Маск же заявив, що зможе забезпечити Австралію сховищами для 100 МВт-год енергії за 100 днів, або країна отримає їх безкоштовно.

Рішення від Tesla набувають популярності в Австралії та на менш глобальному рівні. Житлово-будівельна компанія Arden Homes обладнає всі нові будинки системами зберігання енергії Tesla Powerwall. Новобудови в Австралії обзаведуться сонячними панелями, а домашні акумулятори поступово стануть стандартом і дозволяють економити жителям кілька тисяч доларів на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
В Контексті Finance.ua
Опитування