Україна збільшила обсяги експорту м'яса на 50%


Україна збільшила обсяги експорту м'яса на 50%

У січні-травні 2017 року Україна експортувала 154 тис. т м’яса, що на 50% більше, ніж за аналогічний період 2016 року, а імпортувала – 71 тис. т (зростання на 11%). Про це повідомляє Економічний дискусійний клуб (ЕДК).

 “Частка м’яса птиці в загальних обсягах експорту склала 80% (124 тис. тонн, або на 42% більше, ніж роком раніше). Найвищим попитом українська птиця в п. р. користувалася в Єгипті, Нідерландах, ОАЕ, Азербайджані. Пожвавішав попит зовнішнього ринку на яловичину і свинину, експорт яких в січні-травні п. р. перевищив минулорічний більш ніж в 2 рази”, – йдеться в повідомленні.

У січні-травні за кордон було поставлено 22 тис. т. яловичини, що становить 18% від її загального виробництва в Україні, і 6 тис. т. свинини (близько 2% від виробництва). В цілому за 5 місяців 2017 року українськими господарствами вироблено 964 тис. т. м’яса всіх видів, що на 0,2% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. При цьому, зросло виробництво яловичини (+8,2%) і птиці (+0,5%), а виробництво свинини зменшилося на 2,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна збільшила обсяги експорту м'яса на 50%» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua