Екзоскелети Panasonic планують використовувати для демонтажу АЕС (фото)


Екзоскелети Panasonic планують використовувати для демонтажу АЕС (фото)

Влада японської префектури Фукуї має намір забезпечити працівників, які беруть участь в розборі АЕС, роботизованими екзоскелетами.

Надягнуті поверх захисних костюмів, вони полегшать фізичну працю і допоможуть людям швидше завершити роботу і покинути потенційно небезпечні території. Створення прототипу екзоскелету взяла на себе компанія Atoun Inc., дочірнє підприємство корпорації Panasonic.

Новий екзоскелет буде розроблений до 2020 року з використанням технологій і конструкцій, задіяних в існуючій моделі Atoun Model As. Повідомляється, що нова модель екзоскелета буде адаптована до безпечного використання в умовах підвищеного радіаційного фону.

Модель Atoun Model As спочатку розроблялася для використання в “мирних цілях” – переважно промисловими компаніями, чия діяльність пов’язана з сортуванням і переміщенням великої кількості різноманітних вантажів (складами, перевізниками і т.д.).

Особлива конструкція екзоскелета полегшує навантаження на поперек і руки вантажників. У неї буквально вбудована третя “рука”, яка розділяється на дві частини на рівні плечей людини. До кожної з них прикріплений міцний ремінь і рукавичка. Одягнувши їх на руки, людина може “віддати” частину ваги вантажу екзоскелету.

У найближчі роки в одній тільки японській префектурі Фукуї планується демонтувати перший і другий реактори АЕС Міхама компанії Kansai Electric Power і перший реактор АЕС Цуруга компанії Japan Atomic Power.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Екзоскелети Panasonic планують використовувати для демонтажу АЕС (фото)» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua