Мінфін виплатив 38 млрд гривень субсидій


Мінфін виплатив 38 млрд гривень субсидій

Станом на сьогодні держава вже виплатила 38 млрд гривень субсидій. Про це розповів міністр фінансів Олександр Данилюк. За його словами, загальний обсяг заявок становить близько 72 млрд гривень.

“Ми заклали на 2017 47 млрд гривень. На даний момент ми вже оплатили 38 млрд гривень. Сума заявок взагалі близько 72 млрд гривень. Це досить висока сума”, – сказав Данилюк. Міністр повідомив, що вважає заявлені обсяги завищеними і запевнив у тому, що уряд гарантує фінансування субсидій в реальних обсягах. “Я вам гарантую, що ми забезпечимо фінансування субсидій в реальних обсягах. Зараз Казначейство отримало заявки на 72 млрд гривень.

 Чому така висока сума? Дуже просто: субсидії нараховуються за нормами. Є норми, які завищені. І виходить так, що реальне споживання менше”, – заявив Данилюк. Він також сказав, що уряд проведе перерахунок субсидій з метою виявлення суми завищення. “Наскільки менше, ми зрозуміємо після перерахунку. У минулому році ми зробили такий перерахунок, в цьому також зробимо і саме за цими реальними цифрами і будемо платити… Якщо буде потрібно, то ми будемо вносити зміни в бюджет для того, щоб збільшити суму на субсидії. Ми це зробимо, ми розуміємо це”, – запевнив глава Мінфіну.

Довідка Finance.UA:

  • Раніше субсидії нараховувались з 1 жовтня по 30 квітня.
  • Тепер планується нарахування знижки з 15 жовтня по 15 квітня.
    Також повідомлялося, що в червні кияни отримають платіжки за світло без субсидії.
  • Українці, які користуються центральним опаленням, отримуватимуть субсидії на тепло після рішення органів місцевої влади про старт опалювального сезону.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Мінфін виплатив 38 млрд гривень субсидій» на Finance.ua - 2.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua