Гройсман вимагає повного виконання програми встановлення лічильників


Гройсман вимагає повного виконання програми встановлення лічильників

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає повного виконання програми встановлення лічильників енергоресурсів у рамках підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років.

Про це глава уряду сказав під час спеціальної селекторної наради з головами облдержадміністрацій.

Він наголосив, що це є єдиним способом реальної оцінки споживання енергоресурсів та оплати за них.

«Коли ми все обліковуємо, ми ж знаємо, скільки ми споживаємо. Я розумію, що не всі хочуть це виконувати, бо в мутній воді можна щось робити. Але це неприпустимо», – сказав глава уряду.

При цьому Гройсман не виключив кадрових рішень щодо голів областей за провал програми встановлення лічильників та ведення обліку споживання енергоресурсів у регіонах. Зокрема, спілкуючись із головами декількох областей, де план установки лічильників виконано менш ніж наполовину, він зазначив, що в разі невиконання завдань без об’єктивних причин вони «підуть у відставку».

Представники місцевої влади доповіли про стан виконання плану встановлення лічильників, і згідно з поданою інформацією 100% виконання планів забезпечать не всі регіони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман вимагає повного виконання програми встановлення лічильників» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua