Понад 21 тис. українців в'їхали в країни ЄС по безвізу


Понад 21 тис. українців в'їхали в країни ЄС по безвізу

Станом на 6.00 19 червня, з моменту набрання чинності безвізового режиму між Європейським Союзом і Україною, кордони країн ЄС перетнули понад 0,5 млн громадян України, з них понад 21 тис – тільки за біометричними паспортами, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

“Під час подорожі понад 100 тис українців використовували біометричні паспорти, з яких 21,2 тис наших співвітчизників скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи тільки біометричний паспорт”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Прямуючи до країн Європи в рамках безвізових подорожей 6745 громадян, а це 32% тих, хто виїхав, користувалися авіаційним транспортом. Інші виїхали залізницею або перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску, більшість з яких на кордоні з Польщею (8725 громадян України) та Угорщиною (2840 громадян України).

Прикордонники зазначили, що протягом вихідних відзначалося значне збільшення громадян, які в рамках безвізу прямували в європейські країни.

З початку впровадження безвізових подорожей в перетині кордону відмовлено 26 громадянам України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування