Мін'юст США схвалив злиття хімічних гігантів DuPont і Dow Chemical


Мін'юст США схвалив злиття хімічних гігантів DuPont і Dow Chemical

Міністерство юстиції США дало згоду на злиття хімічних гігантів DuPont і Dow Chemical.

Про це пише rns.online з посиланням на дані компаній.

Ніяких додаткових умов поставлено не було, тож тепер потрібно лише схвалення суду.

До даного моменту компанії отримали санкцію на своє злиття рівних у багатьох юрисдикціях, в тому числі в Європі, Бразилії та КНР. При цьому для отримання санкції Єврокомісії Dow і DuPont погодилися продати частину активів зі своїх портфелів.

“З отриманням санкції міністерства юстиції ми робимо значний крок вперед в об’єднанні двох підприємств-ікон, за яким буде їх розділення на три лідируючі в своїх галузях незалежні інноваційні компанії, що забезпечить значні вигоди для всіх акціонерів”, – зазначає голова ради та гендиректор Dow Ендрю Ліверіс.

Компанії підтвердили, що передбачають завершити злиття в серпні 2017 року. DuPont і Dow підтвердили, що їх злиття, як очікується, забезпечить синергію витрат в розмірі 3 млрд доларів.

Ради директорів компаній одноголосно схвалили злиття рівних 11 грудня 2015 року. Їхня сукупна ринкова капіталізація на той момент складала 130 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування