У Мінфіні заявили, що гроші з імпортного ПДВ скерують на субсидії


У Мінфіні заявили, що гроші з імпортного ПДВ скерують на субсидії

Уряд у найближчі дні має намір внести до Верховної Ради проект закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2017 рік щодо збільшення суми субсидій на оплату комунальних послуг до кінця поточної сесії парламенту.

Про це на прес-конференції в четвер заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Раніше прем’єр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України має намір перерозподілити 15 млрд гривень на пільги та субсидії для підприємств, що надають комунальні послуги населенню.

«Ми дуже серйозно ставимося до бюджету і наших зобов’язань перед МВФ. Тому ми повинні всі зміни узгодити з партнерами», – додав міністр. За його словами, в цілому в уряду є розуміння необхідності збільшити суму субсидій.

«Суму треба збільшувати, це факт. Ми визначили зараз оптимальну суму (15 млрд грн – ред.). Далі переговори ведуться. Наш план – проголосувати це до завершення сесії. Це саме тоді, коли це рішення потрібно. Пізніше завжди можна вирішити цю проблему. Але навіщо її робити гіршою? У нас є зараз перевиконання дохідної частини, по імпортному ПДВ», – сказав Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування