Найважливіші цифри і цитати четверга, 15 червня


Найважливіші цифри і цитати четверга, 15 червня

Найважливіші цифри і цитати четверга, 15 червня

  • ПриватБанк, як і раніше, потребує докапіталізації на 38,5 млрд грн.
  • Дефіцит зовнішньої торгівлі України товарами за 4 місяці склав 887,9 млн доларів
  • ДФС підозрює власників і керівників “Фідобанку” у привласненні 1,6 млрд
  • “Укравтодор” запропонував замінити 500 нерегульованих перехресть кільцевими розв’язками
  • В уряді пояснили, навіщо для проведення земельної реформи потрібен майже 1 млрд

У Нацбанку хочуть повністю зняти валютні обмеження, введені після 2014 року

«Ми поступово знімаємо обмеження, і в останні місяці ми, мабуть, мало не щотижня крок за кроком спрощуємо і скасовуємо ті обмеження, які є у нас згідно з концепцією лібералізації. Наше завдання – якомога швидше зняти всі тимчасові обмеження, які були введені після Майдану в Україні», – сказав керівник проектів і програм Департаменту відкритих ринків Національного банку України Емал Бахтарі.

На скільки просяде гривня до кінця року

“Швидше за все збільшилися перекази від наших працівників за кордоном. Дуже багато людей їде в Польщу. Там зареєстровано понад мільйон офіційно працюючих українців. У статистиці ми не бачимо, щоб сильно збільшився приплив грошей від них. Але я думаю, що статистика просто не все враховує, і ці гроші приходять в країну. Тому така ситуація на валютному ринку і створилася”, – вважає Бєлан. Економіст Dragon Capital прогнозує, що до кінця року гривня може просісти до 10%.

Техогляд по-новому: патрульні планують на дорогах перевіряти справність авто

“Після того як у нас скасували техогляд, я часто на дорогах зустрічаю авто, на яких навіть зовні видно, що вони їздять з несправностями. Можливо, МВС за основу взяло старий наказ ДАІ. Правда, в ньому на зупинку відводилося 20 хвилин, а не 30. І у співробітників ДАІ повинні були бути технічні засоби – сертифіковані, за допомогою яких вони визначали несправності”, – вважає юрист Володимир Караваєв.

В НБУ пропонують переглянути ефективну кредитну ставку

“Позиція регулятора – необхідно включати в ефективну ставку вартість послуг третіх осіб. В тому числі, страхових компаній”, – про це заявила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Як можна швидко отримати біометричний паспорт – експерт

“Поки всі громадяни України не будуть внесені до єдиного демографічного реєстру, визначити законом менший термін оформлення неможливо технічно”, – зазначає керівник прес-служби міграційної служби Сергій Гунько.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування