Кабмін пропонує загальне декларування доходів


Кабмін пропонує загальне декларування доходів

На 2019-2020 рік Кабмін ставить пріоритетом введення загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату, відповідно до нової податкової політики, яку уряд затвердив 14 червня в рамках проекту Бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

Крім того, передбачається ведення єдиного рахунку для сплати податків і зборів та подачі єдиної звітності щодо єдиного соціального внеску (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб.

Згідно з документами, пріоритетами на наступний рік визначено також організація діяльності Служби фінансових розслідувань (СФР) і імплементація в податкове законодавство обов’язкового мінімального стандарту плану дій BEPS.

Серед інших першочергових завдань уряду в податковій політиці в 2018 році – поступове наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, передбаченого директивою з ЄС.

Довідка Finance.UA:

 • 14 червня Кабмін затвердив бюджетну резолюцію на 2018-2020, яка передбачає середньострокове планування бюджету.
   
 • За прогнозами уряду, економіка за три роки зросте на 11%, інфляція зменшиться до 5%. Також передбачається скорочення держборгу з 66,8% до 55% від ВВП, а дефіцит – з 3% до 2% від ВВП.
   
 • Також, за словами прем’єр-міністра Ураїни Володимира Гройсмана, уряд прогнозує зростання середньої заробітної плати на 37 відсотків – до 7100 гривень – вже до кінця поточного року.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування