Міноборони планує закуповувати озброєння через Prozorro


Міноборони планує закуповувати озброєння через Prozorro

Міністерство оборони України планує перейти на тендерну процедуру закупівлі озброєння та військової техніки, а також послуг з її ремонту і модернізації для державного оборонного замовлення через систему Prozorro.

Як повідомила прес-служба Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, відповідне питання було розглянуто на засіданні робочої групи Міністерства оборони України щодо виконання дорожньої карти оборонної реформи на 2016-2020 роки.

“За результатами засідання було прийнято рішення доручити Центральним службам забезпечення збройних сил підготувати перелік озброєння і військової техніки, комплектів запчастин, інструментів і приладдя (ЗІП), а також послуг з ремонту і модернізації військової техніки, закупівлю яких можна буде здійснювати на відкритих тендерах”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі повідомили, що на засіданні було прийнято рішення про підготовку і внесення необхідних змін до низки законодавчих актів.

“Зараз у нас немає інформації: що, де і за якою ціною купується для потреб нашої армії. У сфері закупівель діють ще радянські військові стандарти і вимоги, прийняті в 70-80-х роках. Ми ініціюємо перехід на відкриті тендери в оборонному секторі, тому що це відповідає міжнародній практиці. Також цього вимагають стандарти НАТО”, – цитує прес-служба виконавчого директора асоціації Руслана Джалілова.

За його словами, проведення відкритих тендерів в секторі оборони залучить до виконання Державного оборонного замовлення нові оборонні підприємства, а також дозволить знизити рівень корупції в цій сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування