Україна до 2020 року зобов'яже водіїв користуватися сезонними шинами


Україна до 2020 року зобов'яже водіїв користуватися сезонними шинами

Україна має намір до 2020 р. вдвічі знизити смертність на автошляхах шляхом низки заходів і нововведень, в тому числі, за рахунок введення обов’язкового використання шин, відповідно до сезону.

Такі норми містяться в Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, текст якої Кабінет міністрів схвалив на засіданні в середу.

“Що саме пропонує “Укравтодор” для зниження небезпеки на автошляхах: ми пропонуємо будівництво мінімум 500 кільцевих розв’язок замість сьогоднішніх нерегульованих перехресть; оновлення технічних стандартів для проектування і будівництва доріг, обладнання мінімум 1 тис. наземних пішохідних переходів, також це і острівці безпеки, освітлення, якісні дорожні знаки, розмітка”, – сказав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, презентуючи вказану стратегію.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

“Ми очікуємо, що в 2018 році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 – 2,5 млрд, 2020 р.- не менше 3,5 млрд грн. Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах”, – повідомив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування