В "Київенерго" розповіли, який район найбільше заборгував за електроенергію (інфографіка)


В "Київенерго" розповіли, який район найбільше заборгував за електроенергію (інфографіка)

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед Київенерго станом на 1 червня перевищив 1 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба “Київенерго”.

Протягом травня він збільшився на 1,8 млн грн. Найбільші борги зібралися у Дарницького району – 53,83 млн грн. За ним йдуть Святошинський (44,51 млн грн), Солом’янський (42,85 млн) і Деснянський (41,55) райони.

У травні заборгованість за електроенергію перед компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, державний бюджет за компенсації пільг та субсидій і населення. Сумарно заборгованість цих споживачів становить 532 100 000 грн.

Так, підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності за підсумками травня зменшили борги за електроенергію на 5,1 млн грн до 399,8 млн грн. Найбільший боржник ВАТ АК Київводоканал – збільшив суму боргу до 170,1 млн грн з 158,3 грн. КП “Київський метрополітен” за травень збільшив заборгованість на 32,7 млн грн – до 99,9 млн грн.

Населення Києва протягом травня збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію до 378,5 млн грн. Збільшення заборгованості відбулося в усіх районах столиці, крім Дарницького та Печерського районів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування