Чого хочуть працівники від роботодавців - опитування


Чого хочуть працівники від роботодавців - опитування

65% українців очікують від роботодавців достойну заробітну плату. Близько половини вважають, що на роботі повинні надавати можливість для розвитку та кар’єрного зростання.

Про це йдеться в опитуванні міжнародного кадрового порталу hh.ua.

“Кожен четвертий хоче працювати офіційно. Отримувати офіційну заробітну плату, оплачуваний лікарняний та відпустку. Для п’ятої частини працівників бажаним є гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено. На думку українців, такий підхід до організації роботи з боку керівництва демонструє довіру до підлеглих”, – говорять аналітики порталу.

19% працівників претендують на право приймати стратегічні рішення в компанії. 14% українців хочуть аби роботодавець відзначив їхній вклад у розвиток компанії. 9% респондентів вважають, що керівництво повинно сформувати прозору та зрозумілу систему заохочення для працівників, опікуватися здоров’ям підлеглих.

8% українців хочуть, щоб їх робота знаходилася недалеко від дому, а 7% звертають увагу на популярність компанії.

“Опитування показало, що менше половини працівників працюють офіційно, хоча прагнуть цього. Третина працюють у гарному колективі, де панує довіра та повага. Четверта частина офісних працівників зауважують, що їхні компанії мають зручні офіси”, – додають у hh.ua.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування