«Кредобанк» відзначено у рейтингу «Найкращий банк для малого та середнього бізнесу» за версією журналу «Бізнес»


«Кредобанк» відзначено у рейтингу «Найкращий банк для малого та середнього бізнесу» за версією журналу «Бізнес»

Послуги «Кредобанку» для малого та середнього бізнесу відзначено у кількох номінаціях рейтингу «Найкращий банк для МСБ», оприлюдненого журналом «Бізнес» у червні 2017 року. Зокрема, банк посів 2-ге місце у номінації «Найкращий продукт для МСБ», 4-те місце у номінації «Краща цінова пропозиція для МСБ» та 5-те місце у номінації «Найкращий банк для МСБ», а також увійшов до десятки переможців номінації «Найкращий сервіс для МСБ». Окрім того, виконавчий директор банку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв увійшов до ТОП-10 найкращих банкірів малого та середнього бізнесу України.

У шорт-ліст рейтингу «Найкращий банк для МСБ» увійшли 18 українських банків, що активно працюють на ринку послуг для малого та середнього бізнесу, та 16 банкірів України, що безпосередньо відповідають за роботу із цим сегментом клієнтів у своїх банках. При виборі претендентів редакція журналу враховувала активність банків із виведення на ринок нових продуктів та сервісних програм для МСБ, а також динаміку кредитування цього сегменту клієнтів – обсягу та темпів росту кредитного портфелю, кількість клієнтів та інші показники.

Експертним журі в рейтингу виступили бізнесмени та фінансисти – читачі журналу, які в онлайн-голосуванні оцінювали банки в трьох категоріях: найкраща продуктова пропозиція, оптимальна вартість продукту та найкращий сервіс. Під час голосування читачі мали змогу запропонувати свій варіант банку-претендента на звання лідера кредитування МСБ та оцінити його діяльність. Переможцями рейтингу в окремих номінаціях стали банки, що набрали найбільше балів читачів, а в номінації «Найкращий банк для МСБ» – фінустанови, які набрали найбільшу сумарну кількість балів у трьох номінаціях.

«Ми в «Кредобанку» приділяємо велику увагу обслуговуванню малого та середнього бізнесу та пропонуємо малим і середнім підприємствам вигідні кредити, спеціалізовані продукти для окремих галузей та бізнесу і швидкий та надійний розрахунково-касовий сервіс. Висока оцінка наших послуг в рейтингу «Найкращий банк для МСБ» підтверджує високу привабливість продуктів та послуг банку для малого і середнього бізнесу України», – говорить голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі.

Обслуговування малого та середнього бізнесу є одним із стратегічних пріоритетів «Кредобанку». Нині банк обслуговує понад 48 тисяч малих та середніх підприємств, загальний обсяг коштів яких перевищує 2,5 мільярда гривень. Кредитний портфель малого і середнього бізнесу станом на 1 квітня 2017 року перевищив 1,2 мільярда гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування