Держказначейство заявляє, що може втратити контроль над лотерейним ринком


Держказначейство заявляє, що може втратити контроль над лотерейним ринком

Держказначейство вважає неефективною систему контролю, запропонованою Мінфіном у нових ліцензійних умовах.

Як наголошують у казначействі, у нових ліцензійних умовах можна буде контролювати лише державні тиражні лотереї з використанням електронних систем сплати за участь в лотереї.

При цьому, як зазначається в офіційній позиції Держказначейства, жодного аналізу та контрольних дій за самим процесом проведення лотерей казначейством не здійснюється, оскільки це не передбачено чинним законодавством.

Однак при цьому у нових ліцензійних умовах для провадження лотерейної діяльності, які розроблені Міністерством фінансів України і опубліковані на офіційному сайті відомства, контроль за проведенням лотерей покладається на Держказначейство України. Дана норма виписана у підзаконному акті попри те, що закону, який би регламентував здійснення Державним казначейством контролю за проведенням лотерей в Україні – наразі немає.

Крім того, у відповіді Держказначейства йдеться про те, що у проекті нових ліцензійних умов на казначейство планується покласти контроль не лише за традиційними тиражними лотереями, а й за іншими, в тому числі Інтернет-лотереями, миттєвими тощо. Як зазначає Держказначейство, такий контроль не буде дієвим, бо можливості казначейства наразі дозволяють по суті лише формувати статистичні дані про сплату за участь в лотереї. При цьому дані беруться з бази даних, яку формують самі ж оператори ринку.

На переконання Державного казначейства України, враховуючи вищезгадане, функцію контролю за проведенням лотерей слід закріпити за Державною фіскальною службою України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua