Honda повідомила, коли почне випускати безпілотні машини


Honda повідомила, коли почне випускати безпілотні машини

Компанія Honda повідомила, що має намір розробити безпілотний автомобіль четвертого рівня автономності до 2025 року. Таку заяву зробив виконавчий президент компанії Такахіро Хатіго. За його словами, на той час такі машини будуть випускатися серійно.

Відзначимо, що поки є шість рівнів автономності автомобілів: при нульовому рівні машиною повністю керує водій, а при п’ятому – вона пересувається повністю самостійно без будь-якого втручання з боку людини. При четвертому рівні управляти машиною буде потрібно в межах міста.

Також варто зазначити, що американська компанія Waymo, що входить в холдинг Alphabet, і Honda ведуть переговори про використання японських автомобілів для випробування технологій безпілотних машин. Завдяки співпраці Honda планує вивчити особливості інтеграції безпілотного обладнання та сенсорів в серійні автомобілі.

Крім цього, японська компанія розробляє і власні технології безпілотного автомобіля. Це, зокрема, 2 радари середнього і дальнього радіусів дії, стереокамера і лідар, які тестуються на представницькому седані Acura RLX з бензиновим двигуном.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування