Оформити закордонний паспорт тепер можна навіть у неділю, – Поліщук


Оформити закордонний паспорт тепер можна навіть у неділю, – Поліщук

Керівництво ДП «Документ» впровадило новий графік роботи. Відтепер подати документи на виготовлення закордонного паспорта можна у суботу та неділю. Потрібно лише на місці зареєструватись в електронній черзі.

Про це розповів речник сервісного центру «Документ» Володимир Поліщук.

Щоб подати документи на виготовлення закордонного паспорта, не потрібно чекати буднього дня. Це можна зробити навіть у неділю. Потрібно лише прийти і зареєструватись в електронній черзі.

«Люди приходять до центрів обслуговування громадян завчасно, організовують свою чергу, а коли відкриваються двері паспортного сервісу, вони стають у електронну чергу. І до обіду 450 осіб здають документи на виготовлення паспортів. Решту осіб перепрошують і просять прийти наступного дня. ДП «Документ» зараз зробило так, що ми працюємо вже і в суботу, і в неділю», – прокоментував Поліщук.

«У Києві на день оформлюють закордонні біометричні паспорти до 1300 осіб. Згодом ця кількість зросте. Тому що паспорти оформлюють не лише наші паспортні сервіси, безпосереднього підрозділу Державної міграційної служби, а також Центри надання адмінпослуг при райдержадміністраціях, куди також можна звертатися. Зараз спостерігається ажіотаж з виготовлення біометричних паспортів у всіх великих містах України. Найближчим часом ми плануємо розширити сервіс”, – сказав Поліщук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування