Швейцарці вкладуть у будівництво українських готелів $80 млн.


Швейцарці вкладуть у будівництво українських готелів $80 млн.

Готельний оператор повного циклу DBI Hotels&Resorts (головний офіс – Швейцарія) спільно з групою компаній (ГК) “DeVision” планує інвестувати близько $70-80 млн у відкриття 12 нових готелів в Україні під брендами “Super 8” і “Moi”.

“У планах DBI на найближчі два-три роки – розвинути і вивести на ринок України 12 бюджетних готелів. 60% цих готелів працюватимуть під брендом оператора Whyndam Hotel Group – “Super 8”. Також ми будемо використовувати власний бренд “Moi by DBI” , який сьогодні є хорошим рішенням для бюджетних готелів на нашому ринку”, – повідомив операційний директор DBI Hotels&Resorts Іранта Дюваж під час прес-конференції.

За словами власника DBI Hotels&Resorts Дмитра Буряка, нові готелі з’являться в таких містах, як Дніпро, Харків, Житомир, Кривий Ріг і Кропивницький.

“У всіх цих містах буде стандарт нашого європейського сервісу, навчена команда менеджерів. Це буде уніфікований сервіс, що дозволятиме нам обслуговувати гостей на якісному рівні”, – сказав він.

Як повідомив генеральний директор ГК “DeVision” Геннадій Жуков, частина запланованих готелів буде побудована з нуля, інвестиції в один об’єкт складуть $12-30 млн в залежності від формату. Також, за його словами, частина будівель будуть реконструйовані.

“Загальні інвестиції складуть максимум $70-80 млн”, – додав він.

“У нас є партнери в Швейцарії, підписані договори про співпрацю з кількома інвестиційними фондами. Залежно від ситуації розглядаємо різні варіанти, або будівництво з нуля, або входження в партнерство, переформатування, реконструкція, навчання персоналу”, – розповів Г.Жуков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування