Кредитний посередник має належати до резидентів - НБУ


Кредитний посередник має належати до резидентів - НБУ

Національний банк встановив вимоги до кредитних посередників банків та їх діяльності у сфері споживчого кредитування, якими, зокрема, передбачено, що кредитний посередник має належати до резидентів.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Відповідно до встановлених НБУ вимог, кредитний посередник повинен: належати до резидентів та мати повну цивільну дієздатність, мати достатній рівень знань у сфері споживчого кредитування, мати бездоганну ділову репутацію, відповідати встановленим вимогам протягом усього періоду своєї діяльності. Таку відповідність постійно контролюватиме банк, з яким кредитний посередник уклав договір», – йдеться в повідомленні.

Якщо кредитний посередник відповідає усім вимогам, то він має право розпочати свою діяльність після укладення з банком посередницького договору та оприлюднення банком даної інформації на власному сайті.

У разі невідповідності кредитного посередника встановленим НБУ вимогам банк повинен: достроково розірвати з ним посередницький договір, звернутися до НБУ для виключення інформації про кредитного посередника з переліку, припинити видачу споживчих кредитів із залученням такого кредитного посередника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua