Швеція виділила 5 млн євро на затвердження гендерної рівності в Україні


Швеція виділила 5 млн євро на затвердження гендерної рівності в Україні

Виконавчий директор структури “ООН Жінки”, заступник генсека ООН Фумзіле Мламбо-Нгкука і посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом (Martin Hagström) підписали угоду про фінансування проекту “Гендерна рівність в національних реформах і встановленні миру і безпеки в Україні”.

“Проект передбачає бюджет в п’ять мільйонів євро і розрахований на чотири роки”, – повідомила прес-служба віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Фінансування буде спрямовано на забезпечення комплексного національного механізму впровадження гендерної рівності в галузевих реформах через підтримку роботи новоствореного офісу Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, а також допомогу в реалізації Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”.

І.Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що пріоритетними завданнями цього проекту визначені: моніторинг поточного стану гендерних питань в Україні та динаміки суспільних змін, реалізація пілотного проекту з впровадження посади радників в силових відомствах, підвищення інституційної спроможності та поліпшення координації роботи всіх структур, які повинні забезпечувати гендерну рівність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування