Ілон Маск хоче відключити зарядні станції Supercharger від електричних мереж і перевести їх на сонячні панелі


Ілон Маск хоче відключити зарядні станції Supercharger від електричних мереж і перевести їх на сонячні панелі

Ілон Маск заявив, що Tesla планує відключити «майже всі» зарядні станції Supercharger від централізованих мереж електричного живлення і перейти на екологічно чисту схему, засновану на зв’язці сонячних панелей і акумуляторів.

Вперше бажання оснащувати фірмові електрозаправки сонячними панелями було озвучено ще в 2012 році, в момент анонсу планів з розвитку мережі швидкісних зарядок Supercharger. Однак відтоді сонячними батареями були оснащені тільки трохи більше 800 станцій. Раніше Ілон Маск обіцяв, що Tesla почне встановлювати більше подібних станцій в третій версії Supercharger.

Зазначимо, що оснащення зарядних станцій сонячними панелями і акумулюючими батареями можна тільки вітати, однак ідея повністю відключити їх від мереж електроживлення виглядає дещо самовпевнено. Подібна схема має сенс в сонячних регіонах і на станціях з невеликим потоком електромобілів, де заряду буде вистачати для всіх потенційних клієнтів. Там же, де сонця менше, а бажаючих зарядитися більше, резервне підживлення від мережевих джерел буде не зайвим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування