0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Прикордонники не передбачають особливого контролю в рамках безвізу для жителів Донбасу


Прикордонники не передбачають особливого контролю в рамках безвізу для жителів Донбасу

У Державній прикордонній службі України не передбачають особливих заходів контролю для жителів непідконтрольних територій Донецької і Луганської області при набранні чинності безвізового режиму з ЄС.

“Заходи щодо посилення контролю як такі для окремих категорій не передбачаються. Для нас це громадяни України. У нас з 2015 року впроваджена в пунктах пропуску робота з базою даних Інтерполу, є певні результати, вони досить суттєві. Інших заходів посилення контролю не передбачається”, – сказав на брифінгу в п’ятницю в аеропорту “Київ” (Жуляни) перший заступник начальника окремого контрольно-пропускного пункту “Київ” Михайло Гриневич, відповідаючи на питання про те, чи будуть в рамках безвіза посилені заходи контролю стосовно осіб, що проживають на окупованих територіях Донбасу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування