"Північний потік-2" визнав бажання Єврокомісії брати участь у переговорах з РФ дискримінацією


"Північний потік-2" визнав бажання Єврокомісії брати участь у переговорах з РФ дискримінацією

Проектна компанія Nord Stream 2 AG бачить за ініціативою Єврокомісії про проведення переговорів з російською стороною про створення спеціального правового режиму функціонування проекту далекосяжні наслідки, що виходять за рамки проекту.

У заяві у відповідь Nord Stream 2 на п’ятничний прес-реліз ЄК говориться: “Немає необхідності в міжнародній угоді між ЄС і Російською Федерацією про “Північний потік 2”. Вже існує всеосяжна правова база, що регулює Nord Stream 2 і інші трубопроводи, які приходять. Немає ніякого правового вакууму на противагу політично мотивованим твердженням ЕК”.

“Особливий режим тільки для Nord Stream 2 буде дискримінувати приватні комерційні інвестиції, грунтуючись на політичних настроях. Неприпустимо, щоб серед інших порівнянних проектів трубопроводів Європейська комісія, будучи зберігачем Договору ЄС, виділила “Північний потік 2” для особливого політичного підходу. Це порушує принцип рівного підходу, який є складовим елементом установчого договору ЄС”, – продовжує компанія.

“Наслідки підходу Комісії виходять далеко за рамки “Північного потоку 2”. Це провокує юридичну невизначеність там, де її немає, і підриває ринковий підхід. Такий вид політичного вибіркового підходу стає небезпечним прецедентом для будь-яких інвестицій у комерційну інфраструктуру в ЄС”, – продовжує Nord Stream 2.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування