Світовий банк допоможе Україні в розробці нової стратегії розвитку аеропортів


Світовий банк допоможе Україні в розробці нової стратегії розвитку аеропортів

Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з експертами Світового банку почала роботу над актуалізацією стратегії розвитку морських портів до 2038 року. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Як повідомляється, делегація СБ вже почала спільну роботу з профільними міністерствами та підприємствами, а також відвідала деякі порти України для вивчення ситуації на місцях.

Стратегія передбачає зміну моделі управління портами, зокрема, застосування принципів моделі landlord, закріплення спеціалізації портів; впровадження нових механізмів залучення інвестицій в портову галузь.

Крім того, будуть переглянуті плани розвитку інфраструктури кожного порту (днопоглиблення, модернізація залізниць, причалів) на основі аналізу поточних і потенційних вантажопотоків з урахуванням нових аспектів політики розрахунку портових зборів.

В АМПУ підкреслили, що технічна допомога Світового банку є донорським проектом. Перші напрацювання зі стратегії планується представити через два місяці.

Оновлена Стратегія розвитку морських портів до 2038 року в рамках середньострокової перспективи буде корелюватися з Національною транспортною стратегіэю України до 2030 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування