Іноземцям заборонять купувати сільськогосподарські землі в Грузії


Іноземцям заборонять купувати сільськогосподарські землі в Грузії

Влада Грузії ухвалила рішення внести до Конституції поправку, згідно з якою землі сільськогосподарського призначення можуть бути у власності тільки громадян Грузії.

“Формулювання буде таке – право власності на землі сільськогосподарського призначення, як ресурсу особливого значення, можуть мати тільки громадянин Грузії, об’єднання громадян Грузії, держава і одиниця самоврядування”, – заявив прем’єр-міністр республіки Георгій Квірікашвілі на засіданні уряду в четвер.

За його словами, рішення про це було прийнято в правлячій команді після консультацій, в яких брали участь представники уряду і парламентської більшості.

“Ми прийняли рішення звернутися до Конституційної комісії з ініціативою, щоб до Конституції було внесено запис, у відповідності з яким землі сільськогосподарського призначення не можна буде продавати особам, у яких немає громадянства Грузії”, – заявив Квірікашвілі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування