Податківці ліквідували підпільний міні-завод з виробництва дизпалива (фото)


Податківці ліквідували підпільний міні-завод з виробництва дизпалива (фото)

Співробітники податкової міліції в Запорізькій області спільно з прокуратурою ліквідували підпільний міні-завод з виготовлення неякісного палива. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби (ДФС).

Зазначається, що виробництво організував місцевий житель в Запоріжжі. «У незаконній діяльності був задіяний комплекс промислового обладнання, призначеного для виробництва світлих нафтопродуктів», – говориться в повідомленні.

Виробництво дизельного палива здійснювалося шляхом переробки мазуту з подальшим використанням в хімічному процесі сірчаної кислоти. Надалі пальне продавалося за готівку на території Запорізької області.

При цьому «підприємець» не надав жодного документа про державну реєстрацію суб’єкта господарювання, документів на функціонування виробництва та використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

За результатами проведених обшуків вилучено 5,3 тис. л дизельного палива і бензину, а також обладнання, яке використовувалося у незаконному виробництві. Загальна вартість вилученого становить понад 1,3 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування