Президент General Motors продає апартаменти на Манхеттені


Президент General Motors продає апартаменти на Манхеттені

Три роки президент General Motors Ден Амман і його дружина шукали цей об’єкт. Апартаменти розташовані на Гранд-стріт в Сохо. Подружжя особливо привабив мансардний поверх. Агент Джулія Хоугланд, що займається продажем, особливо відзначає багато вікон, а також спокійне оточення, оскільки рівень трафіку в районі дуже низький.

Пані Хоугланд супроводжувала придбання цієї квартири нинішніми власниками в 2008 році. Тоді Амманн придбав її за $5 млн і відразу переоблаштував внутрішній простір. Всі приміщення дуже світлі завдяки великим вікнам і високим стелям в 4,3 метра.

Найбільша кімната квартири має 20 метрів завдовжки в поперечному розрізі і сім коринфських колон. Відкрита кухня може похвалитися двометровим «мармуровим островом», а за секретними дверцятами (які відкриваються за допомогою натиснення на них) захована невелика комора. В будинку є ще одні такі секретні двері, що ведуть до ванної кімнати в задній частині квартири.

Квартира має хорошу акустичну ізоляцію і багато місця для зберігання речей. З задньої сторони є вихід на облаштовану терасу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування