0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Кабміні розповіли, коли визначиться доля Балчуна на посаді глави "Укрзалізниці"


У Кабміні розповіли, коли визначиться доля Балчуна на посаді глави "Укрзалізниці"

Кабінет міністрів України прийме кадрове рішення щодо чинного керівництва «Укрзалізниці» після звіту про його діяльність за 2016 рік, який повинен бути представлений в найближчі кілька тижнів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«Аналізуючи ситуацію, що склалася із закінченням терміну контракту глави компанії Войцеха Балчуна, Мінекономрозвитку вважає, що прийняттю рішення про дію контракту голови правління ПАТ “Укрзалізниця має передувати заслуховування урядом України звітів правління і наглядової ради ПАТ з метою проведення аналізу діяльності товариства за 2016 рік. Протягом декількох тижнів глава правління і наглядова рада повинні підготувати та подати відповідний звіт», – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування