Погоріли на ламповій афері: САП "накрила" цілу компанію чиновників


Погоріли на ламповій афері: САП "накрила" цілу компанію чиновників

За підсумками розслідування факту спроби розкрадання так званих “кіотських грошей” до кримінальної відповідальності притягнуто десять українських державних чиновників, а обвинувальний акт направлений у Солом’янський районний суд міста Києва.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України (САП) в Facebook.

“Група осіб, до складу якої входили посадові особи ДП “Укрекоресурси”, шляхом забезпечення перемоги фіктивних компаній в тендерних процедурах “Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED-технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов “вчинили замах на заволодіння державними коштами в сумі 336 009 811, 63 гривень”, — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що ці гроші були надані Україні в рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату як виплата за перепродаж допустимого обсягу викидів в атмосферу парникових газів при промисловому виробництві.

Більшості зазначених осіб загрожує позбавлення волі на 7-12 років з позбавленням права обіймати певні службові посади протягом трьох років та конфіскацією майна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування