Бінарні опціони — у чому сутність цього різновиду торгівлі?


Бінарні опціони — у чому сутність цього різновиду торгівлі?

Якщо Ви вирішили спробувати абсолютно новий для себе спосіб заробити — торгівлю на біржі — то для Вас буде корисним сайт http://iambinarytrader.ru/. Докладно і доступно тут розповідається про сутність і секрети операцій з активами, доступні для трейдерів інструменти, про основні правила торгівлі. Портал може дати початківцям прекрасну теоретичну базу.

Ми ж тим часом розглянемо, що означає особливо популярне біржове поняття — бінарні опціони. У чому полягає їхня сутність, і чому
саме цей різновид настільки цікавий для трейдерів-початківців?

У чому різниця між класичною торгівлею та опціонами?

Якщо намагатися пояснити суть звичайної роботи на біржі в двох словах, то можна сказати так — важливо придбати активи дешевше і продати їх дорожче. І зрозуміло, що виходить це далеко не у всіх — без відповідного досвіду важко визначити найкращий момент для купівлі або продажу.

Однак бінарні опціони являють собою спрощену схему. Тут від трейдера потрібно тільки одне — правильно визначити, в якому напрямку рушить ціна активу. За посиланням http://iambinarytrader.ru/besplatnyie-torgovyie-signalyi-dlya-binarnyih-optsionov/ можна почитати про інструменти, які допомагають це зробити. Не всім з них можна довіряти — однак деякі торгові сигнали справді надають велику підмогу.

Звісно, бінарні опціони не мають нічого спільного з «вгадуванням». Будь-яке рішення має ґрунтуватися на попередньому аналізі — а значить, новачкові все одно необхідно зайнятися вивченням теоретичних основ. Але в цілому бінарна торгівля справді простіша, ніж традиційні біржові операції, і дозволяє отримати хоча б невеликий прибуток вже на самому початку роботи.

Якими бувають опціони?

Ринок бінарних опціонів пропонує трейдерам досить багато різновидів угод. Операції можуть бути короткостроковими і довгостроковими, операції проводяться не тільки з валютними парами, але і з дорогоцінними металами, цінними паперами та промисловими індексами. Виділяють прості операції на підвищення або зниження ціни, а також угоди «в один дотик».

Бінарні опціони найменш вимогливі до розмірів стартового капіталу. Це ще одна приємна особливість — якщо у трейдера немає серйозних коштів для початку торгівлі, фінансові рамки не стануть проблемою. При розумному і зваженому підході до угод можна збільшити навіть зовсім невеликий депозит — і в подальшому перейти до більш великих ставок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування