Google планує розпочати будівництво величезного офісу в Лондоні в 2018


Google планує розпочати будівництво величезного офісу в Лондоні в 2018

Google на цьому тижні представила офіційні плани нової лондонської штаб-квартири, в якій буде зібрані близько 4 тис. співробітників. Разом із вже діючими офісами компанія розмістить в британській столиці понад 7 тис. осіб.

Будівля заввишки 11 поверхів витягнеться більш ніж на 300 метрів уздовж вокзалу Кінгс-Крос в північно-східній частині Центрального Лондона. Заявка з докладними планами була передана в раду Кемдена – відповідного району Лондона.

Майбутня лондонська штаб-квартира – перша будівля за межами США, повністю спроектована для Google, яка належить компанії. Площа приміщень – майже 1 млн квадратних футів (92 тис. кв. метрів). Його архітектори – Heatherwick Studios і Bjarke Ingels Group.

На даху буде розбитий сад і прокладено бігові доріжки, для відпочинку і відновлення співробітників заплановані 25-метровий басейн та баскетбольні майданчики, футбольна та тренажерна зали, масажні кабінети та кімнати для сну. Крім того, для співробітників будуть працювати чотири кафетерії.

Тепер Google розраховує почати будівництво в 2018 році. Рішення Google не переїжджати з Лондона, незважаючи на майбутній вихід Великобританії з Євросоюзу, було визнано експертами вотумом довіри британській економіці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Google планує розпочати будівництво величезного офісу в Лондоні в 2018» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua