Російські мільярдери з початку року стали багатшими на $1,3 млрд


Російські мільярдери з початку року стали багатшими на $1,3 млрд

Сукупні статки російських мільярдерів за перші п’ять місяців 2017 року збільшилися на 1,277 мільярда доларів, свідчать дані індексу Bloomberg Billionaires Index (BBI).

Індекс розраховується на основі вартості акцій і даних звітностей компаній, в яких мільярдери мають частки. Щодо деяких компаній розрахунок здійснюється, виходячи із співвідношення капіталізації компанії до EBITDA або ціни акції до прибутку на акцію.

Згідно з індексом, найбагатшим в РФ є голова “Новатек” Леонід Міхельсон. Його статки скоротилися з початку року на 1,09 мільярда доларів, до 16,2 мільярда. Капітал власника “Сєвєрсталь” Олексія Мордашова скоротився на 930 мільйонів доларів, до 16 мільярдів. Статки президента “Норильського нікелю” Володимира Потаніна зменшилися на 947 мільйонів доларів, до 15,7 мільярда.

Голова групи “Ренова” Віктор Вексельберг збільшив свій капітал з початку року на 1,1 мільярда доларів, до 15,3 мільярда. Акціонер консорціуму “Альфа-груп” Михайло Фрідман став багатшим на 1,17 мільярда доларів, його статки оцінюються в 14,4 мільярда доларів.

У першу сотню найбагатших людей світу увійшли також засновник USM Holdings Алішер Усманов і голова ради директорів НЛМК Володимир Лісін. Статки Усманова становлять 13,9 мільярда доларів (збільшення капіталу на 950 мільйонів доларів), а Лісіна — 13,8 мільярда доларів (зростання капіталу на 705 мільйонів доларів).

З початку року також стали багатшими Михайло Прохоров і Роман Абрамович — на 390 і 214 мільйонів доларів відповідно. Зменшення капіталу за перші п’ять місяців року зафіксовано у Вагіта Алекперова на 1,39 мільярда доларів і Геннадія Тимченка — на 1,13 мільярда.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Російські мільярдери з початку року стали багатшими на $1,3 млрд» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua