В мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine відтепер можна встановити PIN-код на картку


В мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine відтепер можна встановити PIN-код на картку

Клієнти Альфа-Банку Україна відтепер можуть встановити PIN-код на нову картку безпосередньо в мобільному банку Alfa-Mobile Ukraine, тоді як раніше потрібно було телефонувати в контакт-центр та проходити декілька кроків ідентифікації.

Встановити PIN-код можна як із особистого смартфону чи планшету, так і з планшетів, що знаходяться у відділеннях Альфа-Банку. У разі виникнення питань, завжди можна звернутися до digital-менеджерів, які працюють у відділеннях банку. Вони не тільки активують картку, а й допоможуть провести перші операції онлайн.

«Не прийшло й трьох місяців після запуску нового мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine, як Альфа-Банк запропонував повний цикл операцій для нових карток в онлайн-режимі: активація картки, встановлення PIN-коду та кодового слова. — Розповідає Максим Патрін, Віце-президент, голова електронного бізнесу Альфа-Банку Україна.Завдяки автоматизації процесів, нова картка відображається в мобільному банку її власника миттєво, відразу після її оформлення. Це важливий крок на шляху до створення повноцінної цифрової еко-системи навколо наших клієнтів».

Отож, встановити PIN-код на картку в Alfa-Mobile Ukraine можна всього в три кроки:

  • Обрати потрібну картку в розділі «Картки» та натиснути «Встановити PIN».

  • Ввести 4-значний код.

  • Підтвердити операцію, ввівши одноразовий пароль із SMS від Альфа-Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування