Шахраї вивели з бюджету Євросоюзу 630 млн євро в 2016


Шахраї вивели з бюджету Євросоюзу 630 млн євро в 2016

Європейський офіс з боротьби з шахрайством OLAF на підставі проведених ним розслідувань зафіксував 346 випадків розкрадання бюджетних коштів, що дозволило повернути в бюджет ЄС 631 млн євро.

Про це повідомляється в заяві OLAF.

За 2016 рік OLAF завершив 272, відкрив 219 подібних розслідувань та окреслив основні тенденції виведення коштів з бюджету Європейського Союзу.

Повідомляється, що мандат повноважень дозволяє OLAF аналізувати повну картину змін характеру шахрайства з фондами Європейського Союзу.

OLAF проаналізував найбільш яскраві тенденції в шахрайстві і досліджував, як злочинці пристосовуються до нових економічних і нормативних умов, постійно вигадуючи нові, більш витончені способи вивести гроші з ЄС.

Як і раніше привабливою для шахраїв є сфера державних закупівель з використанням корупційних схем і офшорних рахунків. Багато схем шахрайства з закупівлями на бюджетні кошти є транснаціональними.

В махінаціях часто беруть участь представники влади однієї держави ЄС і підрядники з інших держав ЄС, які в свою чергу укладають контракти з компаніями, розташованими в різних країнах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Шахраї вивели з бюджету Євросоюзу 630 млн євро в 2016» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua