Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань


Розенко повідомив, що до пенсійної реформи в Україні залишається багато питань

“Всі ми бачимо, ні для кого не секрет, що до цього варіанту пенсійної реформи є дуже багато зауважень, в тому числі у міністрів, у народних депутатів, у експертів, фахівців. Я вважаю, що проект пенсійної реформи має бути суттєво доопрацьований”, – сказав Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що до обговорення пенсійної реформи має бути залучене велике коло експертів, зокрема, представників роботодавців і профспілок, які ще не бачили варіанту пенсійної реформи.

“Пенсійна реформа має передбачати не тільки зміну солідарної системи, а й введення накопичувальної”

При цьому Розенко уточнив, що, на його думку, пенсійна реформа має передбачати не тільки зміну солідарної системи, а й введення накопичувальної. “Я хотів би побачити майбутнє пенсійної системи, тому що, на мій погляд, законсервувати солідарну систему і навести там порядок – цього мало”, – зазначив він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв проект пенсійної реформи і направив його на розгляд Ради реформ. Згідно з проектом, пенсії в Україні підвищаться, а пенсійний вік залишиться майже незмінним. Водночас для деяких категорій українців скасують особливі умови виходу на пенсію.

Крім того, в Україні розширять списки професій із достроковим виходом на пенсію. А спеціальні пенсії будуть збережені для військових, з огляду на їхні заслуги в захисті Батьківщини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування