Розробники створили додаток, що заміняє візит до офтальмолога


Розробники створили додаток, що заміняє візит до офтальмолога

Американський виробник вінтажних окулярів Warby Parker представив новий мобільний додаток, що дозволяє перевірити зір і виписати рецепт, не витрачаючи час на візит до лікаря.

Додаток допомагає користувачеві встати на потрібну відстань від екрана, наприклад, смартфона і пройти тест на гостроту зору з таблиці Снеллана (аналог таблиці Сівцева, поширеної у нас). Додаток пересилає результат лікаря, той його перевіряє і, якщо зір не змінився, видає новий рецепт. В іншому випадку направляє на оффлайн-візит до офтальмолога.

Як пише Wired, поки що цей сервіс доступний тільки в Каліфорнії, Флориді, Нью-Йорку і Віргінії, але до них додадуться й інші штати, обіцяють у компанії.

Warby Parker використовує ту саму стратегію, яка принесла успіх Uber і Airbnb: за допомогою технології проникнути в індустрію з численними правилами та стандартами, а також високим порогом входження. Видача рецептів — це прерогатива медичних фахівців, яких обтяжують і, одночасно, захищають вимоги ліцензування, що призводить до зростання вартості послуг. Передавши в руки клієнта інструмент проведення огляду, Warby Parker знижує кількість посередників і, як наслідок, вартість послуги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування