Голова "1С Україна": продукт 1С належить українцям


Голова "1С Україна": продукт 1С належить українцям

Голова “Скайлайн Софтвер” (оператор розповсюдження продуктів “1С: Підприємство” в Україні) Вадим Мазур закликає владу скасувати санкції проти компанії.

Про це він заявив під час спільного брифінгу з нардепом Сергієм Лещенком у Верховні Раді.

“Прочитавши рішення президента, ми були просто шоковані, тому що досі не розуміємо причин потрапляння наших компанії до списку санкцій”, – сказав Мазур.

“Ми вважаємо, що сталася прикра помилка. Ми віримо, що десь була викривлена інформація подана знизу до людей, які приймають рішення. Ми закликаємо владні структури в це питання втрутитися і переглянути рішення про санкції проти наших компаній”, – заявив голова компанії.

“Про російський слід – це все дуже натягнуто, тому що наші компанії – українські”, – зазначив він.

На брифінгу Мазур також роздав копії сертифікатів, які підтверджують, що програмний продукт 1С належить українцям.

“Нам закидають, що там є небезпека, що хтось буде скачувати інформацію наших бухгалтерських програм. Для цього у нас є експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації, де вказано, що програма пройшла перевірку рівня Г2 (рівень, який дозволяє програмі працювати в державних установах – Ред.)”, – додав він.

За словами Лещенка, близько півмільйона українських користувачів користуються програмним продуктом 1С.

“Цей програмний продукт належить українцям. Державний апарат вустами РНБО намагається заявити, що 1С – це російський агресор”, – сказав нардеп.

Довідка Finance.UA:

  • Президент України Петро Порошенко розширив персональні спеціальні економічні санкції на кілька відомих російських IT-компаній та пов’язаних з ними українських юросіб.
  • Зокрема, новий указ президента України Петра Порошенка №133/2017 крім обмеження доступу на сайтах «ВКонтакте» і «Одноклассники», передбачає санкції стосовно «1С» — російської компанії, яка розробляє програмне забезпечення для бухгалтерського обліку.
  • Також будуть заблоковані сайти антивірусних компаній Лабораторія Касперського та DrWeb.
  • Крім цього, доступ буде заблокований до всіх сервісів Mail.Ru Яндексу, окрім головної сторінки пошуковика.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua