50 клієнтів Ощадбанку стануть першими в Україні володарями NFC-кілець


50 клієнтів Ощадбанку стануть першими в Україні володарями NFC-кілець

Триває спільна акція від Ощадбанку та Visa «Просто співай!», присвячена Євробаченню-2017. Спеціально до пісенного конкурсу банк випустив лімітовану серію карток Visa Prepaid з ексклюзивним дизайном Євробачення-2017. Усі користувачі таких карток мають можливість виграти інноваційний платіжний інструмент – NFC-кільце, ставши їх першими володарями в Україні. Всього в ході акції розігрується 50 таких подарунків. NFC-кільце – безконтактний платіжний пристрій, яким можна розраховуватись за товари та послуги в магазинах, як і платіжною карткою. Кільце містить мікрочип для безпечного зберігання платіжної інформації та NFC-модуль для безконтактної оплати.

Visa Prepaid – миттєва платіжна картка для безконтактних розрахунків, яку можна отримати без документів та очікування, просто замовивши на сайті http://promo.oschadbank.ua/.

«Наш новий картковий продукт Visa Prepaid призначено для людей, який цінують свій час і хочуть отримувати банківські послуги дистанційно. Картку можна замовити онлайн на нашому сайті. Вона залишиться актуальним універсальним платіжним інструментом протягом трьох наступних років – до грудня 2020-го, а після Євробачення стане раритетом, згадкою про найбільший пісенний конкурс Європи. До речі, Ощад – один з небагатьох банків в Україні, які випускають миттєві картки. Тож ми йдемо назустріч очікуванням клієнтів і постійно розширюємо перелік продуктів і сервісів дистанційного обслуговування», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний, відвідавши Євромістечко на Хрещатику.

Карткою Visa Prepaid можна користуватись одразу після її активації за допомогою мобільного телефону українського оператора зв’язку. Встановити ПІН-код можливо за допомогою сервісу самообслуговування IVR, зателефонувавши до Контакт-центру Ощадбанку. Поповнення здійснюється готівкою або безготівково через банкомати, інформаційно-платіжні термінали або у відділеннях банку. Розрахунки з використанням картки доступні одразу після її поповнення.

Картку можна також придбати у відділеннях банку.

Серед інших призів акції «Просто співай!» – намистини в сріблі та портативні зарядні пристрої з символікою Євробачення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua