Національний банк застерігає від розголошення інформації про дані платіжних карток


Національний банк застерігає від розголошення інформації про дані платіжних карток

“Останнім часом все частіше кібершахраї дзвонять користувачам платіжних карток, називаючись представниками Національного банку України та вимагаючи назвати конфіденційну інформацію про реквізити платіжних карток, суми залишків на рахунках або паролі до інтернет-банкінгу тощо”, – йдеться у ньому.

Національний банк вкотре застерігає громадян від розголошення інформації про свої персональні дані та реквізити платіжних карток.

“Пам’ятайте, що працівники Національного банку України ніколи не дзвонять з подібними проханнями. Ні служба безпеки Національного банку України, ні керівництво Національного банку України не потребують і не мають повноважень запитувати у населення дані платіжних карток і рахунків”, – зазначає регулятор.

Справка Finance.UA:

  • Держказначейська служба раніше попереджала про шахраїв, які пропонують повернути гроші за раніше придбані неякісні товари.
  • Питання щодо роботи із банківськими платіжними картками відносяться виключно до компетенції працівників банків-емітентів цих карток.
  • Банки ніколи не запитують конфіденційну інформацію.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua