Нафта продовжує дорожчати на позитивних даних про зниження запасів у США


Нафта продовжує дорожчати на позитивних даних про зниження запасів у США

Світові ціни на нафту продовжують зростати в п’ятницю вранці, відіграючи дані про зниження запасів нафти в США, свідчать дані торгів.

Станом на 07.59 по Києву вартість липневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,08% – до 50,81 долара за барель. Ціна червневих ф’ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,13% – до 47,89 долара за барель.

Поточний стійкий тренд зростання світових цін на нафту почався в середу і був викликаний позитивними даними міненерго США про зниження комерційних запасів “чорного золота” в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень по 5 травня. Показник скоротився на 5,2 мільйона барелів, або на 1% – до 522,5 мільйона барелів. При цьому аналітики вважали, що запаси зменшилися лише на 1,786 мільйона барелів, або на 0,33%, до 526,014 мільйона барелів.

“Інвестори висловлюють оптимізм у зв’язку з нещодавніми даними про скорочення запасів, і я думаю, що це може тривати доти, доки ми не побачимо статистику про зростання запасів”, – наводить агентство Рейтер слова керівника відділу досліджень в сфері енергетики в CFRA Research в Нью-Йорку Стюарта Глікмана (Stewart Glickman).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування