Microsoft представила сервіс для навчання глибоких нейромереж


Microsoft представила сервіс для навчання глибоких нейромереж

Microsoft оголосила про запуск сервісу Azure Batch AI Training, який буде використовуватися для навчання нейронних мереж. Він дасть розробникам базову інфраструктуру, щоб вони змогли сконцентруватися на більш складних завданнях.

На конференції розробників Microsoft оголосила про запуск Azure Batch AI Training. Це новий сервіс для навчання глибоких нейронних мереж на хмарній платформі Microsoft.

Batch AI Training — це сервіс з навчання штучного інтелекту, який надає розробникам базову інфраструктуру, щоб вони могли зосередитися на більш складних завданнях.

Розробники зможуть налаштувати середовище для навчання власних моделей. Поки послуга доступна для закритого попереднього ознайомлення, коли вона з’явиться в широкому доступі ще не ясно.

Як зауважив восени 2016 року президент Microsoft Сатья Наделла, в компанії планують «демократизувати» штучний інтелект. В кінці минулого року Microsoft домовилася про співпрацю з OpenAI Ілона Маска. Microsoft надасть OpenAI комп’ютерні потужності і доступ до хмарної платформи Microsoft Azure, а OpenAI, у свою чергу, поділиться своїми напрацюваннями у сфері штучного інтелекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування