Гройсман боїться, що постанова про впровадження 4G може бути корупційною


Гройсман боїться, що постанова про впровадження 4G може бути корупційною

Гройсман доручив МЕРТ обговорити можливу наявність корупційних ризиків в необхідному для впровадження 4G тендері.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив першому заступнику МЕРТ Максиму Нефьодову провести нараду з усіма зацікавленими сторонами для оцінки можливої наявності корупційних ризиків в постанові про внесення змін до плану радіочастотного ресурсу, необхідній для проведення тендерів на впровадження зв’язку 4G.

“У мене на підписі є постанова про перерозподіл радіочастот. Мені надійшло застереження з боку секретаріату про те, що ця постанова може нести корупційні ризики”, – звернувся прем’єр до Нефьодова на засідання Кабміну в четвер.

“Перш ніж його підписати, я дуже просив би зібрати робочу нараду з усіма зацікавленими сторонами, щоб ми оцінили, є там ризики чи ні”, – додав він.

Гройсман попросив провести таку нараду максимально оперативно, щоб відразу підписати постанову в разі, якщо інформація про корупційні ризики не підтвердиться.

“Перш ніж підписати, потрібно зрозуміти, чи не буде тих проблем, які були раніше, в тому числі. Щоб це було публічно відкрито і якісно, а найголовніше – конкурентно. Щоб не підігравати тим, хто потім захоче в ручному режимі все перерозподіляти” , – зазначив прем’єр-міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування