Держфонд молодіжного житлобудівництва отримає від Кабміну ще 28 млн грн


Держфонд молодіжного житлобудівництва отримає від Кабміну ще 28 млн грн

Кабінет міністрів України збільшив статутний капітал Державної спеціалізованої фінансової установи (ДСФУ) “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” (Київ) на 28 млн грн – до 301,355 млн грн.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в четвер.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зачитав дану постанову серед прийнятих урядом без обговорення.

ДСФУ “Держфонд сприяння молодіжному житлобудівництву” створено в 1995 році і розпорядженням Кабінету міністрів №1357-р від 7 липня 2010 року передано у сферу управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ. Станом на травень 2017 року ДСФУ об’єднує 27 регіональних управлінь в країні.

Держфонд використовує бюджетні кошти для надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво житла молодим сім’ям (з 2002 року), одиноким молодим громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, в рамках реалізації відповідних державних програм.

ДСФУ також займається залученням додаткових позабюджетних ресурсів для фінансування державних програм доступного житла, часткової компенсації здешевлення вартості іпотечних кредитів.

В рамках реалізації державних житлових програм Держфонду молодіжного житлобудівництва в 2016 році 377 українських сімей стали власниками квартир в 40 нових будинках: 286 сімей отримали квартири за програмою пільгового молодіжного кредитування, ще 67 сімей – за програмою доступного житла за механізмом “30 на 70”, і 24 сім’ї отримали квартири, скориставшись програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців на 11 травня 2017 року, власником 100% в статутному капіталі установи є Кабінет міністрів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування