Національна телерадіокомпанія закупила втридорога комп'ютери для Євробачення


Національна телерадіокомпанія закупила втридорога комп'ютери для Євробачення

ПАТ “Національна телерадіокомпанія України” закупила півсотні ноутбуків у рамках висвітлення конкурсу Євробачення-2017, що проходить у Києві. При цьому за один комп’ютер Dell Vostro 3568 (n059pvn3568emea01 1801) заплачено 17 тисяч 330 гривень без ПДВ.

Тобто, за всю партію заплачено 1 мільйон 39 тисяч 794 грн з ПДВ, пише автор і редактор популярного сайту ragu.li Тетяна Микитенко, і для доказу надає специфікацію на закуплену техніку.

Однак 17 тисяч за ноутбук “середнього класу” (за оцінками самих виробників) – це максимальна ціна саме за цю марку комп’ютера. Вроздріб в інтернеті ці ж Dell Vostro 3568 можна знайти від 11 до 16 тисяч за штуку, причому вже з ПДВ.

“Я, звісно, не можу оцінити масштаби розпилу на постачанні телевізійної техніки або облаштуванні електропроводки, але різниця в 6 тисяч при закупівлі звичайних ноутів (а отже, зростання ціни на 50%) дає більш ніж прозорий натяк на пропорції інших розпилів… Що станеться з 50 ноутами після Євробачення, додумайте самі”, – пише Микитенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua