Кабмін орендував на три місяці два електромобілі за 148 тис. грн


Кабмін орендував на три місяці два електромобілі за 148 тис. грн

Автомобільне підприємство господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету міністрів орендувало на 3 місяці два електромобілі Nissan LEAF за 148 410 гривень.

Про це йдеться у відповідному договорі автопідприємства з ТОВ «Кар Рентал Україна» від 5 травня, оприлюдненому в системі публічних закупівель ProZorro.

Зокрема, орендовані електромобіль Nissan LEAF 2013 року випуску і оціночною вартістю 236 800 гривень, а також електромобіль Nissan LEAF 2014 року випуску і оціночною вартістю 249 300 гривень.

Згідно з договором, розмір орендної плати за користування одним автомобілем на добу становить 824,5 гривень (двома – 1 649 гривень), а загальна сума договору складає 148 410 гривень.

За умовами договору автомобілі повинні використовуватися для транспортного обслуговування (перевезення пасажирів і кореспонденції) і спеціального обслуговування.

Орендар може використовувати транспортні засоби на території України, крім анексованого Росією Криму та непідконтрольних територій Донбасу.

ТОВ «Кар Рентал Україна» засновано в січні 2012 року і зареєстровано за адресою проживання засновника Віктора Марущука (Київ, Печерський район, провулок Музейний, 2А, квартира 1).

На попередньому тендері автопідприємства секретаріату Кабміну на оренду двох електромобілів тендерний комітет 31 березня 2017 відхилив пропозицію ТОВ «Кар Рентал Україна» через невідповідність пропозиції умовам тендерної документації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування