Київрада затвердила новий порядок передачі прав на землю комунальної власності


Київрада затвердила новий порядок передачі прав на землю комунальної власності

Київська міська рада (Київрада) затвердив новий порядок отримання прав на землю з числа земель комунальної власності.

Згідно з повідомленням на веб-сайті Київради, відповідне рішення на пленарному засіданні 20 квітня підтримали 65 депутатів.

Як наголошується в пояснювальній записці до проекту рішення, документ приводить у відповідність з нормами чинного законодавства порядок передачі в користування або у власність комунальних земельних ділянок.

Зокрема, новий порядок вдосконалить розгляд та проходження відповідної документації в Київраді, а також процедури передачі громадянам земельних ділянок в оренду або у власність на безоплатній основі; передачі в оренду або у постійне користування ділянок у межах червоних ліній; передачі орендарями в суборенду земельних ділянок або їх частин; поновлення договорів оренди землі та інше.

“Сьогодні в Києві існує проблема, коли землекористувач отримує на руки проект договору оренди, йде до нотаріуса і місяцями чекає, коли цей документ підпише мер. Між нотаріусом та мером придумують “фільтр” з кількох чиновників, тому підписання договору затягується. В результаті люди навіть у відведені для підписання дев’ять місяців не встигають оформити документ. Тепер встановлені більш жорсткі терміни оформлення документів, а також відповідальні чиновники за їх дотримання щодо підписання договорів оренди”, – цитується в повідомленні депутат фракції “Батьківщина” в Київраді Тетяна Меліхова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування