"Треба почати працювати": "Газпром" за наказом Путіна починає укладання "Турецького потоку"


"Треба почати працювати": "Газпром" за наказом Путіна починає укладання "Турецького потоку"

Російський “Газпром” за наказом президента Росії Володимира Путіна готовий розпочати морське укладання газопроводу “Турецький потік” вже в найближчі кілька днів.

Про це заявив глава компанії Олексій Міллер під час зустрічі з Путіним.

“Ми в поточний період часу повністю завершили всі підготовчі та мобілізаційні роботи. Повідомляємо вас про готовність протягом декількох днів розпочати морське укладання газопроводу”, – підкреслив Міллер.

Крім того, сам Путін сказав: “Треба почати працювати”. На це Міллер відповів йому воєнною готовністю.

Також стало відомо, що трубоукладвльне судно Audacia компанії Allseas в четвер прибуло в район Анапи і на даний момент стало на рейд поблизу російського берега. Судно, довжина якого становить 225 м, має динамічне позиціонування (точність його розташування в момент укладання труби забезпечується не якорями, а обертанням гвинтів) і працює з 2007 року.

Нагадаємо, 10 жовтня 2016 року Росія і Туреччина підписали міжурядову угоду про будівництво газопроводу “Турецький потік”.

Російський “Газпром” і турецька компанія Botas підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо будівництва газопроводу “Турецький потік” ще 1 грудня 2014 року.

Планується, що газопровід пройде 660 км в старому коридорі “Південного потоку” і 250 км в новому коридорі в напрямку європейської частини Туреччини. Передбачається, що постачання газу по першій нитці газопроводу будуть цілком призначені для турецького ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua