Жителі-щасливчики: де в Україні можна найбільше заощадити на опаленні (інфографіка)


Жителі-щасливчики: де в Україні можна найбільше заощадити на опаленні (інфографіка)

В Україні розробили інтерактивну карту, на якій показано, в яких містах найкраще впоралися із завданням щодо забезпечення багатоквартирних будинків тепловими лічильниками, що дозволить їх жителям істотно заощадити витрати на опалення.

Про це повідомляється на сайті урядового проекту Teplo.

“Оплачуючи рахунки за опалення, кожна людина вже інвестує частину коштів на поточні ремонти тепломереж, заміну труб і встановлення лічильників. Все це закладено в структуру тарифу на тепло. Разом з тим, стан зношеності котельних систем, мереж і самих будинків значно відрізняється в різних містах і саме від зусиль і здатності органів місцевого самоврядування організувати процес встановлення повного обліку енергії та модернізації систем залежать платіжки жителів міст”, — йдеться в повідомленні.

У цьому зв’язку споживачам нагадали, що обов’язок місцевої влади — не тільки контролювати, як розподіляється теплопостачальними підприємствами кожна окрема гривня, сплачена за тепло, але і піклуватися про модернізацію самої котельні і займатися встановленням засобів обліку тепла, які зменшують нарахований обсяг спожитого ресурсу майже вдвічі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування